Rádi bychom Vás informovali že v ordinaci je zaveden objednávkový systém, a to z důvodu lepší organizace, abychom zkrátili čekací dobu a abychom se vyhnuli tomu, že v čekárně bude sedět zdravý klient, který přichází na preventivní prohlídku vedle klienta s akutním respiračním onemocněním. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem ke stále vysokému počtu telefonů jsme „zaměstnali“ virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz), kterou můžete použít ke komunikaci s naší ordinací ( objednávky léků, výpisů, zasílání lékařských zpráv atd.) POZOR tento způsob ale neslouží ke konzultacím akutních zdravotních potíží. Přímý vstup do naší ordinace je možný přes   www.sestraemmy.cz/pleskova (tento způsob preferujeme, vzhledem zabezpečení tohoto systému k ochraně osobních údajů). Ale je možné použít i email. Děkuji

Čerpání řádné dovolené – Vánoce 2022

27.-28.12.2022 – ordinace uzavřena

Prosíme o včasné zajištění Vašich dlouhodobě užívaných léků.

OČKOVÁNÍ

Očkování Covid 19

Aktuálně očkujeme posilující dávky vakcínou Comirnaty Original/Omicron BA.4-5. V případě zájmu nás prosím kontaktujte – telefonicky, či přes sestru Emmy. K očkování objednáváme.

Od 1.1.2022 je pojišťovnou hrazeno očkování proti klíšťové meningoencefalitidě pro osoby nad 50 let. Očkovací látky máme k dispozici v ordinaci, v případě Vašeho zájmu je možné přijít kdykoliv v ordinační době a nechat se naočkovat. Očkování je možné během celého roku, avšak nejlépe je začít v zimních měsících před začátkem klíšťové „sezony“, případně využít zrychlené schéma. Více informací v ordinaci.